Nabízíme Vám jedinečnou technologii

Dřevostavby - montované domy, jsou v poslední době velmi žádané a to z mnoha důvodů. Pravděpodobně nejčastěji zmiňovaným důvodem pro moderní dřevostavby, jsou jejich výborné tepelně izolační vlastnosti, díky čemuž ušetříte značné finanční prostředky. Tyto tepelně izolační vlastnosti jsou u dřevostaveb typické, a to i přes jejich mnohem slabší tloušťku stěny. Konstrukce dřevostaveb je tvořena z hranolů (masiv,KVH) o stejné tloušťce, různých šířek a délek vyrobených ze smrkového dřeva nejvyšší kvality.

životnost vašeho rodinného domu bude minimálně 100 let

Vybrali jsme si kvalitní partnery

Projekční ateliér Ing. Jaroslav Rouš

Projekční ateliér nabízí komplexní služby v oboru architektury a zpracování projektové dokumentace staveb pro bydlení.Naší specialitou jsou dřevostavby.

Naši dodavatelé patří ke špičce v oboru

Správný poměr kvality a ceny materiálů použitých při výstavbě je stěžejním prvkem.

Individuální přístup

Naším cílem je vyprojektování a výstavba domu dle přání a rodinných zvyklostí zákazníka. Ke každé zakázce přistupujeme velmi pečlivě a vážíme si důvěry, kterou jsme od vás dostali.

Nezbytná technologická kázeň při realizaci

Projektanta máme svého, ten vytvoří dům podle Vašich představ. Prioritou je dokonale zvládnutý konstrukční detail a znalost principů tzv, "konstrukční ochrany dřeva", aby se zamezilo vnikání vlhkosti do konstrukce a ochránily se konstrukční prvky před proudícím vzduchem. Konstrukční ochrana má vždy přednost před chemickouDřevo a výrobky z něj nesmí být navrhovány do míst, kde nemohou z povahy věci obstát, například pod úroveň terénu. Nezbytná je také technologická kázeň při realizaci. V žádném případě nemají dřevostavby horší tepelně izolační vlastnosti než zděné stavby, spíše naopak. Když zatopíte v dřevěném domě, máte v něm skoro okamžitě teplo. Kdežto zděný dům musíte vytápět několik hodin, než se v něm zahřejete, protože teplo se nejdříve akumuluje ve zdech. Vyplývá to z principu konstrukce - obvykle dřevěný rám vyplněný kontaktně izolací. Je zde tedy integrována složka nosná a tepelněizolační.Dřevěné stavby jsou lehké a obvykle hůře akumulují teplo, to však můžete považovat za přednost - u dřevostavby ohříváte ekonomicky rovnou vnitřní objem vzduchu, teplo se tak neukládá nejdříve do těžkých konstrukcí jako u zděných staveb. Jestliže chcete teplo akumulovat, umí to i dřevostavby - vložením zděné nebo betonové části